DOWS ÜCRETSİZ E-TİCARET SİSTEMİ

DOWS ÜCRETSİZ E-TİCARET SİSTEMİ

Artık e-ticaret sistemi piyasasında adı DOWS olan yeni, ücretsiz ve butik bir oyuncu var.  Açılımı; Dönüşüm Odaklı Web Sistemi.  Adından da anlaşılacağı gibi  “dönüşüm sağlamak” amacıyla geliştirilmiş. Bu sistem bir arkadaşıma e-ticaret çözümü ararken karşıma çıktı. Altyapı için yatırım maliyetine gerek yok ve daha da önemlisi E-ticaret danışmanlığı, SEO, SEM, Sosyal Medya, Tasarım Desteği, Analiz ve Geliştirme gibi hizmetler de ücretsiz olarak sağlanıyor.  Tabi bu sistem ve hizmetler sadece hayır duası almak için verilmiyor fakat harika ve herkes için kazanç sağlayan bir gelir modeli sunuyor.

DOWS ÜCRETSİZ E-TİCARET SİSTEMİ’NİN GELİR MODELİ

DOWS, iyi bir e-ticaret sistemi ve  satışları arttırmaya yönelik olarak verdiği hizmetlerin karşılığında cüzzi bir satış primi alıyor. Yani cebinizden altyapı, Seo, Google reklamı, sosyal medya reklamı ve danışmanlığı, grafik tasarım, teknik destek, e-ticaret danışmanı ücreti vb. masraflar çıkmadan hemen e-ticarete başlayabiliyorsunuz. Tüm bu masrafları DOWS üstleniyor ve satış primi aldığı için satışlarınızı maksimize etmek amacıyla sizin için var gücüyle çalışıyor. (Buna kazan-kazan ‘win win’ modeli deniyor. ) Ayrıca e-ticaretin tüm angarya işleri uzman DOWS ekibi tarafından gerçekleştirilirken siz de asıl işinize odaklanabiliyorsunuz.

ücretisz e-ticaret sistemi

ücretisz e-ticaret sistemi gelir modeli

DOWS ÜCRETSİZ E-TİCARET SİSTEMİ’NE BAŞVURU VE ONAY SÜRECİ

Öncelikle sitedeki formu eksiksiz olarak doldurun ve daha da önemlisi  “E-Ticaret fikriniz hakkında bilgi” bölümünde satacağınız ürün gamından, üretici olup olmadığınızdan, hedeflerinizden kısaca bahsedin. Eğer başvurunuz ön onaydan geçerse bir müşteri temsilcisi size ulaşacak ve diğer aşamalar hakkında detaylı bilgi verecektir.

DOWS İÇİN TIKLAYINIZ —>

 

Son Yazılar
Bir cevap bırakın