NELER YAPIYORUM?

ÖZGÜN WEB SİTE TASARIMI

Yaratıcı, özgün arayüze sahip, kullanışlı, SEO ve mobil uyumlu web siteler tasarlıyorum.  Kopyala yapıştır bir web site yerine profesyonel tasarımcı imzası taşıyan özel bir web site sahibi olma ayrıcalığı istiyorsanız bana ulaşınız.

bilgi@serdarsezer.com

ÖZGÜN MOBİL UYGULAMA TASARIMI

Mobil uygulama sahibi olmak ve müşterilerinizin cebinde ücretsiz bir şube açmak ister miydiniz? Benzersiz ve kullanıcı odaklı biçimde tasarlanmış bir uygulamaya ihtiyacınız varsa bana ulaşınız.

bilgi@serdarsezer.com

ARAMA MOTORU OPTİMİZASYONU

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile dijital reklam maliyetlerinizi düşürebilir, organik trafik ve dönüşüm ile satışlarınızı arttırabilirim. İçerik pazarlama ile bütünleşik SEO çalışması için bana ulaşınız. 

bilgi@serdarsezer.com

DİJİTAL PAZARLAMA DANIŞMANLIĞI

Az maliyetle ile yüksek dönüşüm elde edebilmeniz için en uygun dijital pazarlama stratejisini belirliyor ve tüm dijital pazarlama sürecinizi planlıyorum.

bilgi@serdarsezer.com

YOUTUBE KANAL GELİŞTİRME

Organik yöntemlerle Youtube videolarınızın arama sonuçlarında daha üst sıralarda listelenmesini ve kanalınızın daha çok abone kazanmasını sağlıyorum.

bilgi@serdarsezer.com

YOUTUBE ÜRÜN-HİZMET TANITIMI

Ürün ya da hizmetinizi 16.000 + aboneli kanalımda yayınladığım bir video ile tanıtıyor, marka bilinirliğinizi, trafiğinizi ve satışlarınızı arttırıyorum.

bilgi@serdarsezer.com

E-TİCARET DANIŞMANLIĞI

Doğru başlangıç yapılmamasından dolayı her 100 e-ticaret girişiminin 60’ı başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. E-ticarete uzman desteğiyle doğru bir başlangıç yapmak ve %40’lık başarılı kesimde yer almak için bana ulaşınız.

bilgi@serdarsezer.com

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal medya danışmanlığını sadece önemli günlerde görsel yapıp paylaşmaktan ibaret sanıyorsanız yazıyı okumayı bırakınız. Profesyonelce yapıldığında yarattığı değerin farkındaysanız bana ulaşınız.

bilgi@serdarsezer.com 

PROJE GELİŞTİRME

Aklınızda bir web / mobil uygulama projesi ve bunu gerçekleştirecek bütçeniz varsa; start-up sürecinde ihtiyacınız olacak ar-ge,  yol haritası, yazılım, tasarım ve tanıtım desteği için bana ulaşınız.

bilgi@serdarsezer.com