Hakkımda

 

serdar sezer
serdar sezer

Merhaba Dünya,

Ben Serdar Sezer. Ağırlıklı olarak web alanında (ui/ux) çalışan bir tasarımcıyım. Anlı şanlı bir 80 kuşağıyım. Kuşağımla birlikte cep telefonsuz, internetsiz, Facebook’suz, Youtube’suz, tek tv kanallı ve bol vatkalı yıllara şahit olduk. Şu an çocukluk arkadaşlarımın çoğu yazılım, web tasarım, bilişim hizmetleri veya sunucu yöneticiliği gibi alanlarda faaliyet gösteriyor. Çocukluk ve gençlik dönemimizin sınırlı imkanları, yaratıcılığımızı daha da tetikledi. Bilgisayar ve bilişim teknolojisinin evrimini adım adım yaşamak da, bu alana olan merakımızı besledi. Muhtemelen genç arkadaşların şu an sıradan bulduğu çoğu teknolojik gelişme, bize mucize gibi geliyor.

Peki neler yapıyorum? Tasarım, web arayüzü tasarımı, arama motoru optimizasyonu ve yayıncılık alanlarında amatör zamanlarım da dahil olmak üzere yaklaşık 20, profesyonel olarak da 10 yılın üzerinde bir geçmişim var . 2006 yılından beri de kendi bulduğum “piksel terbiyecisi” mahlasını kullanmaktayım. (Şu aralar pek kullanmıyorum aslında.)

3 boyutlu, piksel tabanlı ve vektörel tabanlı tasarımlar yapmaktayım fakat son yıllarda ağırlıkla web tasarım, dijital pazarlama ve video prodüksiyon alanlarında faaliyet göstermekteyim.

Serdar Sezer Neler Yapıyor? 

Tasarım Alanında: Web sitesi arayüz tasarımı.  Mobil uygulama arayüz tasarımı. Web elementi tasarımı (buton, slider, banner vb.), Sosyal medya gönderi tasarımı.

Video Prodüksiyon Alanında: Video çekim, montaj, animasyon.

Dijital Pazarlama Alanında: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), Fenomen Pazarlaması (Influencer Marketing), Arama Motoru İtibar Yönetimi (SEPR), Sosyal Medya Pazarlamacılığı (SMM), E-Posta Pazarlamacılığı ( E-Mail Marketing), İçerik Pazarlama (CM).

Analiz Alanında: Web site kullanıcı odaklılık analizi, SEO analizi, dijital dönüşüm analizi, sosyal medya etki analizi.

Geliştirme Alanında: Digital growth hacking, digital coaching.

Danışmanlık Alanında: E-ticaret danışmanlığı, sosyal medya danışmanlığı, Youtube içerik üretici koçluğu.

Görüş, soru, tanıtım makalesi, Youtube tanıtım videosu ve diğer proje talepleriniz için;

iletişim: serdarsezeriletisim@gmail.com
Serdar SEZER