Hakkımda

“Kendi değerini kendin belirlersen, kimse sana hak ettiğinden daha az değer veremez!”

Serdar SEZER

Merhaba Dünya,

Ağırlıklı olarak web alanında (ui/ux) çalışan bir tasarımcıyım. Anlı şanlı bir 80 kuşağıyım. Kuşağımla birlikte cep telefonsuz, internetsiz, Facebook’suz, Youtube’suz, tek tv kanallı ve bol vatkalı yıllara şahit olduk. Çocukluk arkadaşlarımın çoğu yazılım, web tasarım ya da sunucu yöneticiliği yapıyor. Belki de şimdiki zamanın imkanlarından mahrum olmamız yaratıcılığımızın, bilgisayar ve bilişim teknolojisindeki gelişmeleri adım adım yaşamamız  ise bu alana merak duymamıza sebep oldu.

Tasarım ve web arayüzü tasarımı alanında amatör zamanlarım da dahil olmak üzere yaklaşık 20, profesyonel olarak da 10 yılı üzerinde bir geçmişim var .  Birçok teknik bilgiye ve uygulamaya hakimim. 2006 yılından beri de kendi bulduğum “piksel terbiyecisi” mahlasını kullanmaktayım.

3 boyutlu, piksel tabanlı ve vektörel tabanlı tasarımlar yapmaktayım fakat son yıllarda ağırlıkla web tasarım, dijital pazarlama ve video prodüksiyon alanlarında faaliyet göstermekteyim.

serdar sezer youtube
serdar sezer youtube

Serdar Sezer Neler Yapıyor? 

Tasarım Alanında: Web site arayüz tasarımı.  Mobil uygulama arayüz tasarımı. Web elementi tasarımı (buton, slider, banner vb.), Sosyal medya gönderi tasarımı.

Video Prodüksiyon Alanında: Video çekim, video montaj, video animasyon.

Dijital Pazarlama Alanında: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), Fenomen Pazarlaması (Influencer Marketing), Arama Motoru İtibar Yönetimi (SEPR), Sosyal Medya Pazarlamacılığı (SMM), E-Posta Pazarlamacılığı ( E-Mail Marketing), İçerik Pazarlama (CM).

Analiz Alanında: Web site kullanıcı odaklılık analizi, SEO analizi, dijital dönüşüm analizi, sosyal medya etki analizi.

Geliştirme Alanında: Digital growth hacking, digital coaching, entrepreneur solutions.

Görüş, soru, tanıtım makalesi, Youtube tanıtım videosu ve diğer proje talepleriniz için;

iletişim: pikselterbiyecisi81@gmail.com
Serdar SEZER