Adobe Orjinal Değil – Yakında Devredışı Bırakılacak Uyarısı – Çözüldü!

Adobe Orjinal Değil Yakında Devredışı Bırakılacak Uyarısı can sıkıcı olabilir. Elbette en iyisi lisanslı program kullanmak ama dolar kuru üzerinden olan lisans fiyatları bizim için oldukça yüksek. Böyle olunca da yeterli maddi gücü olmayanların crack program kullanması kaçınılmaz. Crack program kullanıldığında tüm crackli adobe programlarının, Windows Defender güvenlik duvarındaki gelen ve giden kurallarından internete kapatılması gerekiyor.

adobe uygulamanız orjinal değil

Adobe Orjinal Değil Yakında Devredışı Bırakılacak sorununu çözmek için Bunu zaten yaptınız mı? Hatta Adobe Genuine dosyasını da Program Files’dan sildiniz ve program etkinliğini de durdurdunuz.  Fakat hala Adobe Uygulamanız Orjinal Değil ve Adobe Yakında Devredışı Bırakılacak Uyarısı alıyorsanız paniklemeyin. Çözümü basit.

 

Adobe Yakında Devredışı Bırakılacak Çözümü

Hala uyarı almanızın sebebi internete kapalı olduğunu zannettiğiniz Adobe Programınızın, Adobe lisans takip sistemine ping atması.  Çünkü muhtemelen Karspersky, Nod 32 ya da Avast gibi bir virüs programı kullanıyorsunuz. Bu program da, Windows Defender Güvenlik Duvarı’ının internet gelen ve giden kuralları bölümünü kendi kontrolü altına alıyor ve her şeyi serbest bırakıyor. Yapmanız gereken kullandığınız virüs yazılımının güvenlik duvarında, programların internete bağlanmalarına izin veren ya da engelleyen bölümü bulmak ve tüm Adobe Programlarını buradan da internete kapatmak.

 

adobe yakinda devre dışı bırakılacak
adobe yakinda devre dışı bırakılacak çözüm

Farklı içerikler için Youtube kanalıma da beklerim.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir