EN İYİ WORDPRESS HOSTING FİRMASI HANGİSİ?

En iyi wordpress hosting firması hangisidir? Makalemde bu soruya cevap sunacağım.  Uzun yıllardır web siteler kurarak Adsense üzerinden para kazanan biri olarak pek çok farklı hosting firması tecrübem oldu. Sorun yaşadığımda haliyle ticketler açıp nazik bir şekilde sorunlarımı dile getirdiğim ve geliştirme önerileri sunduğum halde gecenin bir yarısı aranıp “Bu talep ettiğin özelliği ne yapacaksın birader? Biz böyle yapmıyoruz işine gelirse” gibi ilginç yanıtlar aldığım da oldu, sitemin kapatılıp üst pakete geçirildiği ve aradaki farkın haraçvari biçimde talep edildiği de oldu.  Özetle bu süreçte öğrendiğim yegane şey, ücretine bakmadan kaliteli ve kurumsal bir şirketten hizmet almanın şart olduğu.

En iyi wordpress hosting firması hangisidir?
En iyi wordpress hosting firması hangisidir?

WordPress en çok tercih edilen, kurulumu ve kullanımı kolay bir altyapı olmasına rağmen, eğer doğru biçimde optimize edilmiş bir sunucuda kullanılmazsa tam bir baş ağrısıdır. Açıkçası ülkemizdeki çoğu hosting firması, WordPress optimizasyonu konusunda bilgisiz.  Bu altyapıyı kullanan sitemiz, özel ayarlanmamış bir sunucuya yüklenmezse yüksek trafik almaya başladığında oldukça yavaş çalışır ve sürekli offline olur.  Özellikle paylaşımlı sunucularda kaynakları çok hızlı tüketir. Hosting firması ise size sürekli bir üst pakete geçmenizi tavsiye eder. Fakat bu da çözüm olmaz. Nihayetinde gideriniz gelirinizi aşmaya başlar ve hevesle yaptığınız web yayıncılığı maceranız hayal kırıklığı ile sona erer. İşte bu duruma düşmemek için bana kulak vermenizi öneririm.

en-iyi-wordpress-hosting
en-iyi-wordpress-hosting

En İyi WordPress Hosting Firması Hangisi?

Yıllar boyu çok sayıda firma ile çalıştım ve  en iyi hosting firması hangisi sorusuna gönül rahatlığıyla, Hostinger diye yanıt veriyorum. Evet belki hizmet fiyatları, Türkiye’deki hosting firmalarından daha pahalı gelebilir fakat altyapıları, teknik destekleri ve sundukları özellikler onlardan 1000 kat iyi! Kolay WordPress kurulum sistemleri sayesinde bu konuya tamamen yabancı olan biri bile kolaylıkla  kendi sitesini yayınlayabiliyor.

 

Hostinger Neden En İyi WordPress Firması?

Hostinger tüm sunucu hizmetleri alanında dünya çapında lider konuma yükselen bir firma. Bunun da sebebi müşterilerine kulak vermeleri, sistemlerini ve hizmetlerini müşteri memnuniyeti odaklı biçimde sürekli olarak geliştirmeleri. Elbette bunlar kulağa güzel ama içi boş pazarlama ifadeleri gibi geliyor. Öyleyse biraz daha nesnel olayım sundukları özellikleri net biçimde sıralayayım.

  • 30-gün içinde para iade garantisi
  • Yüksek kalite için uygun fiyat
  • Çok Dilli 7/24 müşteri desteği (20+ dil)
  • %99,9 çalışma süresi garantisi
  • Google Cloud tarafından desteklenen bulut barındırma
  • Hızlı sunucular
  • PHP 7.4 tüm sunucularda aktif!
  • Özel WordPress optimizasyonlu sunucular
  • 1-tıkla kolay WordPress yükleme
  • 2 faktörlü kimlik doğrulama ile ekstra güvenlik

Size tavsiyem, özellikle WordPress altyapılı siteleriniz için Hostinger kullanmanız yönündedir.

Hostinger için tıklayın

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir