EN İYİ WORDPRESS HOSTING SİTESİ HANGİSİ?

WordPress hosting nedir? En iyi wordpress hosting sitesi – firması hangisidir? Bu soruların cevabını merak ediyorsanız makaleye buyurun.

Tahmin edeyim. WordPress altyapılı bir web siteniz var ve bugüne kadar kullandığınız sunucu çözümleri yüzünüzü güldürmedi. Belki de sitenizi kapatmayı bile düşündünüz. Merak etmeyin yalnız değilsiniz. Ben de tüm bu sorunları yaşadım ve nihayet çözümü buldum. Yazının devamında detaylı bilgi vereceğim. Fakat öncelikle wordpress hosting nedir? sorusuna cevap vereyim.

WordPress hosting nedir?

Teknik detaylara girmeden özetleyeyim.  WordPress hosting, WordPress altyapısına özel olarak optimize edilmiş barındırma çözümüdür. WordPress hosting kullandığınızda, CPU, RAM, server cache gibi, bandwidth konularda sıkıntı yaşamazsınız. Siteniz daha hızlı çalışır ve sık sık ekstra yükseltme maliyetlerine katlanmak zorunda kalmazsınız. Peki bu hizmeti veren en iyi barındırma şirketi hangisidir?

Load WordPress Sites in as fast as 37ms!

En iyi wordpress hosting sitesi hangisi?

Uzun zamandır WordPress sitelerimi barındırdığım Cloudways hosting platformu bence bu alanda en iyisi.  Birkaç adımda kolaylıkla WordPress sunucunuzu oluşturabiliyor ve zengin eklenti desteği sayesinde hızlıca sitenizi kurup kullanabiliyorsunuz. Sitenizin aşırı CPU, bant genişliği kullanımı vb. sebeplerle offline olma durumu yok. Fiyatları da oldukça makul. Üstelik kullandığınız kadar ödeme yapıyorsunuz.  Cloudways temelde, kullanımı basit ama yüksek performans sağlayan yönetilebilir bir bulut barındırma sağlayıcısı. 5 farklı bulut altyapısında (AWS, GCE, DO, Vultr, Linode) neredeyse her PHP destekli uygulamada barındırma seçeneği sunan bu platform, ister blogger, ister e-tüccar, ister ajans veya birden fazla müşterisi olan serbest çalışan bir geliştirici olun, sunucu yönetiminin önemli yüklerini omuzlarınızdan alıyor.

Hemen buraya tıklayarak detaylı olarak incelebilir, isterseniz üye olup 3 gün boyunca ücretsiz deneyebilirsiniz.

 

The Ultimate Managed Hosting Platform

 

Cloudways kullanımı WordPress kurulumu için:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir