Hakkımda

Sevelim sevilelim,
Dünya kimseye kalmaz.

Yunus Emre

Merhaba Dünya,

Ağırlıklı olarak web alanında (ui/ux) çalışan bir tasarımcıyım. Anlı şanlı bir 80 kuşağıyım. Kuşağımla birlikte cep telefonsuz, internetsiz, Facebook’suz, Youtube’suz, tek tv kanallı ve bol vatkalı yıllara şahit olduk. Çocukluk arkadaşlarımın çoğu yazılım, web tasarım ya da sunucu yöneticiliği yapıyor. Belki de şimdiki zamanın imkanlarından mahrum olmamız yaratıcılığımızın, bilgisayar ve bilişim teknolojisindeki gelişmeleri adım adım yaşamamız  ise bu alana merak duymamıza sebep oldu.

Arayüz tasarımı alanında amatör zamanlarım da dahil olmak üzere 20 yıllık bir geçmişim var.  Birçok teknik bilgiye ve uygulamaya hakimim. 2006 yılından beri de kendi bulduğum “piksel terbiyecisi” mahlasını kullanmaktayım.

3 boyutlu, piksel tabanlı ve vektörel tabanlı tasarımlar yapmaktayım fakat son yıllarda ağırlıkla web tasarım alanında faaliyet göstermekteyim. Web tasarımda program olarak Photoshop CC, işaretleme dili olarak Html5 ve Css3, editör olarak ise Notepad + + kullanmaktayım.

Serdar Sezer Neler Yapıyor? 

Tasarım Alanında: Web site arayüz tasarımı.  Mobil uygulama arayüz tasarımı. Web elementi tasarımı (buton, slider, banner vb.).

Dijital Pazarlama Alanında: Arama Motoru Optimizasyonu (SEO), Arama Motoru Pazarlamacılığı (SEM), Arama Motoru İtibar Yönetimi (SEPR), Sosyal Medya Pazarlamacılığı (SMM), E-Posta Pazarlamacılığı ( E-Mail Marketing).

Analiz Alanında: Web site kullanıcı odaklılık analizi, SEO analizi, dijital dönüşüm analizi.

Geliştirme Alanında: Digital growt hacking, digital coaching, entrepreneur solutions.

Görüş, soru, tanıtım makalesi ve proje talepleriniz için;

iletişim: bilgi@serdarsezer.com
Serdar SEZER