EN İYİ ÜCRETLİ WORDPRESS BLOG TEMALARI 2020

En iyi ücretli WordPress blog temaları 2020 başlıklı listemde,  15 yılı aşkın süredir profesyonel arayüz tasarımcılığı yapan bir uzman olarak sizlere tema tavsiyelerinde bulunacağım.  Eğer blog açmayı ya da blog tasarımınızı değiştirmeyi düşünüyorsanız bu siteleri mutlaka görmelisiniz. 2020 yılında Themeforest’a kabul edilen ve yüksek satış başarısı yakalayan blog temalarını tek tek inceledim. İşte en çok beğendiklerim; (sık kullanılanlara ekleyin devamı gelecek…)

Wanderland –  WordPress Gezi Blogu Teması

wordpress gezi blogu teması
wordpress gezi blogu teması

Minimalist – flat akımın dar kalıpları arasına sıkışmışken, ilk gördüğümde bana (çok Amerikanvari olacak ama)  “lanet olsun dostum bu harika!” dedirten bir tasarım.  🙂  Wanderland WordPress teması,  her yönüyle tam bir gezi blogu teması. 7 farklı ana sayfa seçeneği bulunuyor. Sayfalar arasında gezerken travel havasına giriyorsunuz. Hatta neredeyse nemli tropikal orman havasını  hissedebiliyorsunuz.  

Temayı incele


Lemars – WordPress Blog Teması

ücretli en iyi wordpress blog teması 1
Ücretli en iyi wordpress blog teması 1

Lemars kişisel WordPress blog teması,  fiyat/performans açısından oldukça başarılı. Themeforest.net’teki satış fiyatı sadece 29 dolar!  6 farklı ana sayfa tasarımı bulunuyor ve bir bloggerin ihtiyaç duyabileceği tüm alt sayfalar da düşünülmüş. Özellikle minimalist yapıdaki tasarımları sevenler için ideal.

Temayı incele


Suga – WordPress Magazin ve Blog Teması

wordpress haber magazin teması 1
wordpress haber magazin teması 1

Suga “all in one” yani hepsi bir arada temalardan. Genelde bu tür temaları, pek çok farklı alana hitap edebilmek adına basit ve baştan savma yapıldıkları için pek önermem. Fakat Suga’da tüm kullanım alanları iyi düşünülüp tasarlanmış.  Bu temada 20 ana sayfa, 18 içerik detay sayfası, 10 header ve 6 footer seçeneği bulunuyor.

Temayı incele


InHype – WordPress Magazin ve Blog Teması

wordpress blog magazin teması 2020
wordpress blog magazin teması 2020

InHype Themeforest’a 27 Şubat 2020’de kabul edilen en güncel WordPress blog magazin temalarından. Dumanı üzerinde 🙂 Kişisel blog ya da haber-magazin blogu olarak kullanılabilir. 8 farklı anasayfa, 11 farklı blog listeleme sayfası, 13 farklı  içerik detay sayfası ve 11 farklı header tasarımı ile harika bir özelleştirme imkanı sunuyor. Ziyaretçi dostu bu tema içeriği öne çıkaran yapısıyla yazılara daha çok odaklanabilmeyi ve yorulmadan sayfalar arasında dolaşabilmeyi mümkün kılıyor. 

Temayı incele


StarStories – WordPress Blog ve Magazin Teması

wordpress magazin ve blog teması 2
wordpress magazin ve blog teması

Post minimalist tasarımlardan bıktıysanız, hareketli ve dinamik bir tema arıyorsanız StarStories WordPress blog ve magazin teması tam size göre.  10 farklı ana sayfa seçeneği, sosyal medya dostu yapısı ve muhteşem mobil uyumluluğu ile 2020’nin en çok satanlar listesinde zirvede olacağı kesin.

Temayı incele

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir